O firmě

COLOREN a.s. TOP drogerie Polička, Svitavy, Bystré, Svratka

Naše společnost COLOREN vznikla již 20. 3. 1991 jako společnost s ručením omezením a změna na akciovou společnost byla provedena 1. 6. 1997. Začínali jsme s jednou prodejnou drogerie v Poličcepostupně jsme se rozšiřovali do dalších regionů. V současnosti máme 6 prodejen drogerie, 1 velkoobchod a 1 specializovanou prodejnu na barvy a laky. S naším týmem cca 20 zaměstnanců se snažíme poskytovat našim zákazníkům co nejlepší služby.

Jsme partnery TOP drogerie

Nabízíme svým zákazníkům tradiční drogistický sortiment. Nabídka chemie, barev a laků, bazénové chemie, parfémů, pracích, čisticích a odmašťovacích prostředků, nátěrových hmot, antikorozních barev, potřeb pro zahradní grilování i pro motoristy či antiparazitních přípravků.

Každých 14 dní najdete na prodejně nebo na tomto webu nový akční leták s více než 80 nabídkami za výhodné ceny. Navíc pro členy TOP klubu jsou tyto ceny ještě nižší, a to se slevami až 50 %.
V naší prodejně vám nabídneme prodej veškerého drogistického zboží jako jsou prací, čistící a odmašťovací prostředky, dále parfémy pro dámy a pro muže.

Nabízíme

Parfémy pro ženy i pro muže
Prací, čisticí a odmašťovací prostředky
Malířské potřeby
Barvy a laky
Nátěrové hmoty
Bazénová chemie

Prodejna

Tyršova 953, 572 01 
Polička-Horní Předměstí
okres Svitavy, Pardubický kraj
+420 468 008 863
© 2024 Drogerie Coloren | Vyrobilo studio
Ochrana osobních údajů
homeenvelopephone-handsetarrow-right
COLOREN Polička